POLYMER WEEK AWARDS 2017

Soutěž byla UKONČENA!

 

Polymer Week AWARDS je soutěž pro polymerové kreativce, která startujte prvním rokem v rámci akce Polymer Week, která se uskuteční 2-7. července v Plzni.

 

Polymer Week Awards si klade za cíl objevit a upozornit na úžasná umělecká díla vytvořená z polymerové hmoty, představit je veřejnosti a rozšířit tak polymerovou komunitu o další nadšence.

 

PWA se skládá ze dvou kol. V prvním kole budou mít možnost hlasovat přímo lidé skrze sociální sítě pro nejlepší výrobky v rámci daných kategorií. Ve druhém kole bude hlasovat porota složená z vybraných lektorů a pořadatelů Polymer Weeku 2017 a zvolí tak absolutní vítěze Polymer Week Awards, které vyhlásíme a odměníme 7. 7. 2017 v Plzni při zakončení Polymer Weeku.

 

1. kolo

• Účastníci soutěže pošlou fotografii prezentující daný autorský výrobek na email awards@polymerweek.com.

• Uzávěrka pro zaslání soutěžních příspěvků je  29. května 2017.

• Od 30. května bude spuštěné veřejné hlasování na sociálních sítích a webu www.polymerweek.com

 

2. kolo

• vybrané výrobky s největším počtem hlasů je nutné poslat do 18. června na výstavu v rámci Polymer Weeku. Na výstavu bude pozvaná široká veřejnost, novináři a také hlavní členové poroty, která následně zvolí absolutní vítěze Polymer Week Awards.

 

Poplatek za účast v soutěži není žádný, účastník je povinen zaplatit akorát poštovné na vlastní náklady. Výrobky zaslané do soutěže budou poslány po vyhlášení zpátky, nebo přímo na Polymer Weeku vráceny autorům. Další možností je dražba výrobků na dobročinné účely.

 

Téma: Futurismus, Kubismus, Minimalismus

 

Soutěžící si může vybrat z témat Futurismus, Kubismus a Minimalismus. Na dané téma je pak nutné do soutěže vytvořit zcela nový, nikde neprezentovaný výrobek z polymerové hmoty. Soutěžící si může vybrat, co na dané téma z polymeru vyrobí.

 

Porota bude hodnotit nápad, originalitu, zpracované téma a především celý dojem výrobku.

 

 

VÝHERCI

 

1.místo

Nadia Elkina

(Rusko)

 

2. místo

Michaela Pecková

(Česká republika)

 

3. místo

Pierre Loridon

(Francie)

 

 

SOUTĚŽNÍ PŘÍSPĚVKY

Copyright © 2018 LC Production, z.s.

LC Production je nezisková organizace s cílem sdružovat děti, mládež a dospělé a probouzet zájem v oblasti tvorby s polymerovou hmotou, ale i dalšími materiály.

E-mail: podpora@lcproduction.cz

Adresa: LC Production, z.s., Pecháčkova 952/24, 318 00 Plzeň

IČO: 05930987