17. - 19. listopadu 2017

Designest, Plzeň

- zbrusu nové prostory

V listopadu vypukne první podzimní Polymer Weekend, navazující na super úspěšný Polymer Week. Těšíme se na všechny z vás a také na tři báječné lektorky, které budou po celé tři dny lektorovat úplně nové workshopy jen pro omezený počet lidí. Nové polymerové techniky, domácí občerstvení a tvoření až do noci!

 

Zveřejnění projektů a registrace proběhne v září!

Přihlaste se k odběru novinek a nepromeškejte registraci.

LEKTOŘI

CZ

 

Eva Hašková

 

Eva Hašková, lektorka známá i v zahraničí, miluje barevný a hravý polymerový svět, který nezná limity. Její práce a návody byly zveřejněny v mnoha časopisech a knihách po celém světě. Eva byla také oceněna IPCA organizací. Je také zkušenou lektorkou s mezinárodními zkušenostmi z největších evropských akcích.  V listopadu na Polymer Weekendu představí svůj nový projekt, kde s radostí předá své zkušenosti a novou inspiraci.

 

www.evahaskova.cz

FR

 

Céline Charuau

 

Céline pochází z Francie a již od dětství kreslila, malovala a modelovala, přestože pracuje jako terapeutka v rehabilitačním centru. Polymer objevila v roce 2007 a od té doby jej nepřestává zkoumat, jelikož je pro ni krásným a nápaditým způsobem práce s barvou a tvarem současně. Pro její tvorbu je také typická práce s kovy, které s polymery kombinuje. Na Polymer Weekendu v listopadu bude učit trojrozměrný projekt v designovém a moderním stylu.

 

www.grisbleu.canalblog.com

CZ

 

LUCY ŠTRUNCOVÁ

 

Lucy objevila polymer v jedenácti letech a do teď ho nepustila. O rok později s pomocí jejího táty vedla vlastní kurzy, kde společně přišli na to, že na trhu chybí kvalitní, robustní a přesto designové pomůcky. Se společníkem Martinem založili firmu LC Tools na výrobu nástrojů, které si oblíbili lidé po celém světě. Lucy píše blog, točí videa, přednáší a sdílí nadšení o polymerech dál. Na Polymer Weekendu vás naučí projekt zaměřený na design, povrchy a také konstrukci neobvyklých tvarů.

 

www.lucystruncova.com

Cena: 6 000,- Kč

Cena pro členy klubu LC Production: 4 500,- Kč

(platba - nevratná záloha 1000,- Kč předem + doplatek na místě)

kapacita Pouze 60 míst!

ZAHRNUTO V CENĚ:

Polymerová hmota

v hojném množství

na všechny tři workshopy

 

Základní nástroje
k zapůjčení na místě

dlaždička, řezák, váleček, strojek

3 celodenní workshopy

včetně tlumočení

 

Goodie bag

plná překvapení

 

DÁLE BUDE NA MÍSTĚ DOSTUPNÉ (NEZAHRNUTO V CENĚ):

KOUTEK S DOMÁCÍM OBČERSTVENÍM

TOMBOLA

 

DEMO KURZY

Copyright © 2017 Lucy Clay® Tools | LC Tools s.r.o.