PROGRAM 2017

Přes 20 lektorů z několika zemí budou každý den lektorovat své autorské techniky a zbrusu nové projekty, předají tak studentům své know-how a zároveň je nechají rozvíjet svou vlastní kreativitu. V rámci Polymer Weeku mají studenti možnost zúčastnit se Class nebo Demo workshopů a být tak součástí největší polymerové akce na světě.

Class

workshopy zaměřené na složitější autorské techniky a projekty od světových lektorů

doba trvání kurzu je 9 hodin (6 hodin výuka + 3 hod dokončování)

lektorův hlavní cíl je předat studentům co nejvíce inspirace a své vlastní know-how v oblasti polymerových hmot

pro každého studenta bude připraven všechen potřebný materiál (polymerová hmota různých značek a barev) a základní nástroje (strojek, dlaždička, váleček, řezáky,...) přímo na místě

každý obdrží dárkové goodie bags s dalšími materiály a pomůckami od sponzorů a partnerů akce

Cena workshopu Class 3500,- Kč (€130)

Demo

workshopy zaměřené spíše na ukázky a méně časově náročné techniky a projekty

doba trvání kurzu je 3 hodiny

známí lektoři i nové tváře budou mít možnost představit své projekty, techniky, či dokonce produkty, díky kterým vynikají v polymerové komunitě

pro každého studenta bude připraven všechen potřebný materiál (polymerová hmota různých značek a barev) a základní nástroje (strojek, dlaždička, váleček, řezáky,...) přímo na místě

každý obdrží dárkové goodie bags s dalšími materiály a pomůckami od sponzorů a partnerů akce

Cena workshopu Demo 810,- Kč (€30)

Student si může z týdenního programu vybrat celodenní kurzy dle vlastního výběru.

Rezervace Class a prodej Demo vstupenek

Máte zájem o akci? Přihlaste se k odběru novinek a nic nepromeškejte.

Clay Time Zone

Free Clay Zóna je koutek pro každého, kdo by byl rád součástí Polymer Weeku nějaké dny navíc a měl tak čas na volnou tvorbu s ostatními. Poplatek je 54 KČ je nevratný a slouží jako závazné potvrzení registrace. Počet volných míst na den je limitován. Clay Zóna bude otevřena každý den od 13 - 17 hodin. a bude umístěna vedle dalších koutků pro celodenní i demo workshopy, takže budete součástí Polymer Week komunity všech clayerů!  Můžete si zarezervovat jakýkoliv den, s sebou je potřeba přinést si vlastní materiál, ovšem základní pomůcky (strojek, podložka, řezáky..) od LC Tools pro vás budou připraveny na místě a k tomu také malý dáreček. Můžete tak krásně tvořit a užívat si celou atmosféru akce!

 

Prezentace

Ve večerních hodinách po skončení kurzů budou lektoři prezentovat svoji práci, projekt, nápady, tipy a budou tak se studenty sdílet své příběhy a sny, které je mohou motivovat k vlastní tvorbě.

 

Výstava

V rámci Polymer Weeku bude také zahájena týdenní výstava s těmi nejúžasnějšími výrobky z polymeru od autorů z celého světa. Výstava bude přístupná také veřejnosti. Cílem výstavy je poukázat na polymerové hmoty jako na umělecký materiál a šířit nadšení o polymerech dál.

PROJEKTY (CLASS)

PROJEKTY (DEMO)

MÍSTO

V Plzni to tento rok opět žije! Navazujeme na Plzeň, jako na Hlavní město kultury 2015, a rádi bychom pro letošní rok udělali Plzeň městem polymeru! Kromě proslulého pivovaru, kam se také společně vydáme, pro vás bude připraven program a tipy, kam se po workshopech vydat a jaké památky a místa navštívit.

 

Depo 2015 je kreativním místem v centru Plzně, které se přímo nabízí na velkolepé akce. Velké industriální prostory, kavárna, zábava pro děti, tvořivé dílny, coworking… to vše Depo 2015 nabízí! V rámci Polymer Weeku bude celý areál vyhrazen pro účastníky akce. Samozřejmostí jsou parkovací místa, občerstvení po celý den, relax koutek, VIP zóna pro lektory a také velkolepá výstava nejlepších uměleckých kousků z polymeru!

UBYTOVÁNÍ

Účastníci akce se mohou ubytovat v hotelu Angelo nedaleko místa konání. V rámci Polymer Weeku má každý možnost uplatit na cenu ubytování výraznou slevu se speciálním promo kódem a užít si tak akci naplno. Ubytovat se je možné v jedno nebo dvojlůžkových pokojích, včetně úžasných snídaní.

 

 

Hotel Angelo by Viennahouse - mapa

Dvoulůžkový pokoj -  2 x  800,- Kč za 1 noc

Jednolůžkový pokoj - 1500,- Kč za 1 noc

 

Hotel Courtyard by Marriott - mapa

Dvoulůžkový pokoj - 2 x 800,- Kč za 1 noc

Jednolůžkový pokoj - 1500,- Kč za 1 noc

(ceny bez 21% DPH)

Hotel ibis - mapa

Dvoulůžkový pokoj: 2 x 600,- Kč za noc

Jednolůžkový pokoj: 1000,- Kč za noc

(ceny bez 21% DPH)

Univerzitní koleje - mapa

250,- Kč za noc

 

Copyright © 2017 LC Production z.s.